Ortodoncia

Ortodoncia je odvetvie stomatológie, ktoré sa zaoberá diagnostikou, prevenciou a korekciou nepravidelností zubov a čeľustí.

Hľadáte žiarivý úsmev, ktorý vám zvýši sebavedomie a zmení váš vzhľad?a zubnej klinike Doktor Úsmevšpecializujeme aj na ortodonciu a pomôžeme vám dosiahnuť dokonalý úsmev, o akom ste vždy snívali. Naši odborní ortodontisti a najmodernejšia technológia vám zabezpečia individuálnu starostlivosť a výnimočné výsledky a pomôžeme vám narovnať vaše zuby, aby ste mohli mať úsmev o akom ste vždy snívali.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element