Implantáty all on 4

Implantáty all on 4 sú riešením pri ktorej sa na štyri zubné implantáty upevňuje celý chrup, čím sa dosahuje prirodzený vzhľad a plná funkčnosť zubov.

Život s chýbajúcimi zubami môže byť nepríjemný a môže ovplyvniť vaše sebavedomie. Práve tu prichádzajú na rad implantáty All-on-4. Ponúkajú revolučnú alternatívu k tradičným zubným náhradám a iným možnostiam náhrady zubov. S implantátmi All-on-4 môžete zažiť radosť z úplne novej sady zubov, ktoré vyzerajú, pôsobia na dotyk a fungujú rovnako ako vaše prirodzené zuby.

Implantáty All-on-4 zahŕňajú strategické umiestnenie iba štyroch zubných implantátov na jeden zubný oblúk, ktoré poskytujú stabilný a trvalý základ pre celú sadu zubov. Tento inovatívny prístup vám nielen ušetrí čas a peniaze, ale tiež eliminuje potrebu viacerých operácií a zložitých postupov.

Ihneď po extrakcii zuba alebo na bezzubej čeľusti sú nainštalované 4 implantáty. Implantáty sú umiestnené takým spôsobom, že 2 zadné implantáty na hornej aj dolnej čeľusti sú umiestnené pod uhlom. Korunky sú inštalované v deň implantácie.

Jednou z najväčších výhod implantátov All-on-4 je zjednodušený proces liečby. Náš kvalifikovaný tím zubných lekárov vás prevedie každým krokom a zabezpečí vám hladký a pohodlný priebeh. Vďaka kratšiemu času rekonvalescencie v porovnaní s tradičnými implantátmi si môžete skôr vychutnať výhody svojho nového úsmevu, bez nutnosti nosenia snímateľnej náhrady.

Implantáty All-on-4 však presahujú rámec estetiky a funkčnosti. Môžu skutočne zmeniť váš život. Predstavte si, že môžete bez obáv jesť svoje obľúbené jedlá, slobodne sa smiať bez pocitu zahanbenia a zapájať sa do spoločenských kontaktov s novonadobudnutým sebavedomím.

Ak ste pripravení urobiť prvý krok k premene, ktorá vám zmení život, pozývame vás na konzultáciu do našej kliniky Doktor Úsmev Bratislava. Náš špecializovaný tím je tu, aby vám pomohol znovu objaviť radosť z úsmevu a odomknúť svet možností. Nedovoľte, aby vás chýbajúce zuby viac brzdili. Kontaktujte nás ešte a príďte na konzultáciu. Zistíme, či implantáty All-on-4 sú pre vás tá správna cesta a navrhneme ďalšie kroky.

Výhody All-on-4 implantátov

Obnovená funkčnosť chrupu

Vychutnajte si plnú schopnosť žuť, hrýzť a hovoriť vďaka trvalým a bezpečným implantátom.

Dokonalý vzhľad

Dosiahnite prirodzene vyzerajúci úsmev, ktorý zvýši sebavedomie a zlepší váš vzhľad.

Dlhodobá trvanlivosť

Zažite trvalé výsledky s implantátmi navrhnutými tak, aby odolali skúške času.

Zachovaná kostná a tvárová štruktúra

Zachovajte hustotu kostí a kontúry tváre pre mladistvý vzhľad.

Zlepšené zdravie ústnej dutiny

Zachovajte neporušené susedné zuby a zároveň ľahko dodržiavajte ústnu hygienu.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
FAQs

Často kladené otázky

Prečítajte si otázky, ktoré nám najčastejšie kladú naši pacienti.

Ako dlho vydržia all on 4 implantáty?

Zubné implantáty All-on-4 sú trvalé a odolné riešenie na nahradenie chýbajúcich zubov. Pri bežnej starostlivosti vydržia celý život a zabezpečia estetický a prirodzený úsmev. Sú veľmi populárne u pacientov, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie.

Je procedúra all on 4 bolestivá?

Zubný implantát All-on-4 sa zvyčajne vykonáva v lokálnej anestézii, takže pacienti by počas zákroku nemali pociťovať bolesť. Po zákroku sa môže objaviť isté nepohodlie, ktoré sa však zvyčajne dá zvládnuť pomocou voľne predajných liekov.

Ako dlho trvá procedúra all on 4?

Procedúra zubného implantátu All-on-4 je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú mať nový chrup hlavne rýchlo. Týmto zákrokom je možné dokončiť nový úsmev už za jeden až dva dni. Pacienti tak môžu opustiť zubnú ambulanciu s novými zubami v ten istý deň.

Aký je rozdiel medzi all on 4 implantátmi oproti tradičným implantátom?

Zubné implantáty All-on-4 sa líšia tým, že používajú iba štyri implantáty na podporu celého oblúka náhradných zubov. To je veľká výhoda v porovnaní s tradičnými, ktoré by vyžadovali viacero implantátov na nahradenie každého chýbajúceho zuba. S All-on-4 implantátmi sa pacienti môžu tešiť z nového pekného úsmevu takmer bezbolestne s krátkym časom zotavenia.

Aké sú výhody zubných implantátov?

Zubné implantáty sú veľmi prospešné pre ústnu dutinu a celkové zdravie. Okrem zlepšenia funkcie ústnej dutiny a krajšieho vzhľadu sú tiež spoľahlivejším riešením ako tradičné zubné mostíky alebo protézy. To znamená, že sa pacienti nemusia obávať ich prípadného pohybu alebo vypadnutia a môžu sa tešiť z komfortnejšieho úsmevy na celý život.

Ako dlho trvá získanie zubných implantátov?

Zubné implantáty sú veľmi prospešné pre ústnu dutinu a celkové zdravie. Okrem zlepšenia funkcie ústnej dutiny a krajšieho vzhľadu sú tiež spoľahlivejším riešením ako tradičné zubné mostíky alebo protézy. To znamená, že sa pacienti nemusia obávať ich prípadného pohybu alebo vypadnutia a môžu sa tešiť z komfortnejšieho úsmevy na celý život.

Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element