Benefity na zuby skončili, ale Doktor Úsmev vám ich prináša späť

Obávate sa, že po zrušení benefitov na zuby si už nebudete môcť dovoliť pravidelné stomatologické ošetrenie? Stratili ste nádej na krásny a zdravý úsmev? Nebojte sa, v našej zubnej klinike Doktor Úsmev na vás myslíme a ponúkame skvelé riešenie.

Doktor Úsmev recepcia

Čas benefitov na zuby už oficiálne skončil a mnohým Slovákom rozhodnutie vlády poriadne skomplikovalo život. Finančná pomoc od poisťovní im doteraz uľahčovala prístup k potrebným ošetreniam chrupu. 

Poisťovne však zrušenie benefitov zdôvodňujú úspornými opatreniami. Znamená to, že na krásny a zdravý úsmev si budete musieť netrpezlivo šetriť do prasiatka? S nami rozhodne nie. 

Doktor Úsmev vám prispeje na zuby 200 eur ročne

Vieme, že úsmev je najkrajšia ozdoba človeka a vieme aj to, že nie každý má dostatok financií na starostlivosť o zuby. Keď poisťovne zrušili obľúbené benefity na zubné ošetrenia, rozhodli sme sa zaviesť vlastný program benefitov, ktorý našim pacientom aj ich peňaženkám prinesie úľavu. 

Prispejeme vám 200 eur ročne, pričom v priebehu roka môžete 5x čerpať bonus 40 eur. Nemusíte tak odkladať pravidelnú starostlivosť na neurčito.

Chcem 200€ na zuby
pohlad na zubara v klinike doktor usmevpacient v klinike
shape elementshape element
recepcia doktor usmev

Čo všetko obnáša náš benefit na zuby?

Využiť tento benefit je jednoduché. Stačí, ak sa zaregistrujete ako nový pacient v našej klinike Doktor Úsmev. Je však potrebné, aby ste si odhlásili svoju zdravotnú kartu u aktuálneho zubára a prehlásili ju k nám. 

Ak už patríte medzi zaregistrovaných pacientov, finančný príspevok sa automaticky týka aj vás. Môžete ho využiť kedykoľvek, pri akomkoľvek zubnom ošetrení a bez ďalších podmienok.

Chcem 200€ na zuby
shape elementshape element

Aké služby poskytujeme našim pacientom? 

V našej klinike ponúkame komplexnú starostlivosť o váš chrup. Zameriavame sa na prevenciu vrátane dentálnej hygieny a preventívnych prehliadok. Ďalej poskytujeme široké spektrum služieb v oblasti zubnej protetiky i záchovnej stomatológie. 

Disponujeme tiež skúseným tímom odborníkov na zubné implantáty a, samozrejme, nechýba ani estetická stomatológia zahŕňajúca bielenie zubov a Digital Smile Design. 

V neposlednom rade ponúkame aj služby zubnej chirurgie vrátane bezbolestnej extrakcie zubov. 

Nechajte starosti so zdravým úsmevom na nás. Zaregistrujte sa už dnes v klinike Doktor Úsmev ako nový pacient alebo potvrďte svoj záujem, ak už patríte medzi našich stálych klientov, a ušetrite na stomatologických výkonoch. 

Chcem 200€ na zuby
galeria doktor usmev
shape elementshape element
Zubný benefit 5x 30 EUR

Podmienky uplatnenia benefitu

1

Pacient výhradne patrí k poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti, Dr. Úsmev

Pacient nie je evidovaný u iného stomatológa.

2

Pacient nie je evidovaný v zozname dlžníkov

3

Benefit je možný využiť len raz za deň, a to max. vo výške 30 EUR . Celková suma benefitu je vo výške 5 x 30 EUR = 150 EUR. Pri uplatnení benefitu musí byť minimálna výška ošetrenia

4

Pacient benefit môže využiť na nasledovné zdravotné výkony:

- fotokompozitné výplne (V01, V02, V03, V05, V06, V07)
- definitívne endodontické ošetrenie (V41, V42)
- dentálna hygiena- stiahnutie korunky (F63), korunky, mostíky, totálne a parciálne náhrady
- egalizácia alveolárneho výbežku (E64)
- pečatenie zubov max.do 14 rokov maloletého poistenca (pečatenie sa nevzťahuje na mliečne zuby)

shape elementshape element
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element