Ošetrenie zubného kazu

Zubný kaz je bežný zdravotný problém ústnej dutiny spôsobený poškodením štruktúry zuba.

Kedy vzniká zubný kaz?

Zubný kaz vzniká vtedy, keď sa na zuboch vytvorí zubný povlak, lepkavý film baktérií, ktorý interaguje s cukrami z konzumovaných potravín. Pri tejto interakcii vznikajú kyseliny, ktoré napádajú sklovinu, čo vedie k vzniku zubného kazu a možnému poškodeniu spodných vrstiev zuba.

Náš odborný prístup

V klinike Doktor Úsmev Braitlsava uplatňujeme komplexný a individuálny prístup k liečbe zubného kazu. Naši skúsení zubní lekári používajú najnovšie techniky a najmodernejšie vybavenie, aby zabezpečili čo najlepšie výsledky pre našich pacientov.

  1. Dôkladné vyšetrenie: Počas prvej návštevy vás naši zubní odborníci dôkladne vyšetria, aby posúdili rozsah vášho zubného kazu. Na presnú identifikáciu postihnutých oblastí používame digitálne röntgenové snímky
  2. Plán liečby na mieru: Po zhodnotení vášho stavu vypracujeme individuálny plán liečby prispôsobený vašim špecifickým potrebám. Naším cieľom je odstrániť zubný kaz, zabrániť ďalšiemu poškodeniu a obnoviť funkčnosť a estetiku vašich zubov.
  3. Zákroky bez bolesti: Chápeme, že zubné zákroky môžu byť zastrašujúce, najmä pokiaľ ide o liečbu zubného kazu. Buďte si istí, že náš súcitný tím sa snaží poskytnúť vám pohodlný a bezbolestný zážitok. Ponúkame rôzne možnosti anestézie, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa počas ošetrenia.
  4. Minimálne invazívne techniky:
    Vďaka pokrokom v zubnej technike môžeme teraz ošetriť zubný kaz pomocou minimálne invazívnych techník.

Prevencia je dôležitá

Prevencia je kľúčom k udržaniu optimálneho zdravia ústnej dutiny. Náš tím vás poučí o správnych postupoch ústnej hygieny a poskytne vám cenné rady, ako v budúcnosti predchádzať zubnému kazu.

Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element