Neviditeľný strojček

Náš neviditeľný strojček ponúka diskrétny a pohodlný spôsob, ako dosiahnuť krásny rovný úsmev.

Snívate o rovnom, sebavedomom úsmeve bez problémov s tradičnými kovovými strojčekmi? Na klinike Doktor Úsmev máme pre vás ideálne riešenie - neviditeľné strojček.

Rozlúčte sa s nepohodlím a viditeľnosťou tradičných strojčekov. Náš neviditeľný strojček ponúka diskrétny a pohodlný spôsob, ako dosiahnuť krásny a rovný úsmev. Vďaka našej najmodernejšej technológii a odborným ortodontistom vás prevedieme cestou transformácie vašich zubov, zlepšenia zdravia ústnej dutiny a zvýšenia sebavedomia.

Prečo si vybrať neviditeľný strojček?

Estetika: Na rozdiel od kovového strojčeku sú naše neviditeľné strojčeky prakticky neodhaliteľné. Počas liečby už nemusíte mať pocit, že sa hanbíte za svoj úsmev. Nechajte vyniknúť svoje skutočné sebavedomie.

Pohodlie: Náš neviditeľný strojček je pre vás vyrobený na mieru z hladkých a ľahkých materiálov. V porovnaní s tradičnými kovovými strojčekmi budete pociťovať minimálne nepohodlie, čo vám umožní venovať sa každodenným aktivitám bez akýchkoľvek rušivých vplyvov.

Pohodlie: Tradičný kovový strojček si vyžaduje časté návštevy kvôli úprave, ale s neviditeľným strojčekom budú vaše návštevy menej časté, čo vám ušetrí čas a zníži prerušovanie vášho nabitého programu.

Ústne zdravie: Krivé alebo nesprávne nastavené zuby môžu viesť k zdravotným problémom ústnej dutiny, ako je zubný kaz a ochorenie ďasien. Neviditeľné rovnátka nielenže vylepšia váš úsmev, ale zlepšia aj celkové zdravie ústnej dutiny, čo uľahčí udržiavanie správnej zubnej hygieny.

Ako to funguje?

  1. Vstupná konzultácia: Naplánujte si vstupnú konzultáciu s našimi skúsenými ortodontistami. Zhodnotíme stav vašich zubov, prediskutujeme vaše ciele a vytvoríme individuálny plán liečby presne pre vás.
  2. Liečba na mieru: Náš tím vykoná presné merania a vytvorí sadu neviditeľných násadok na mieru, špeciálne navrhnutých pre vaše zuby. Tie budú postupne posúvať vaše zuby do požadovaných polôh.
  3. Sledovanie pokroku: Počas liečby budeme sledovať váš pokrok, aby sme sa uistili, že sa vaše zuby posúvajú podľa liečebného plánu. Podľa potreby vám poskytneme nové vyrovnávacie násadky, aby ste sa udržali na správnej ceste.
  4. Užite si svoj nový úsmev: Po ukončení liečby budete ohromení úžasnými výsledkami. Pozdravte svoj nádherne vyrovnaný úsmev a s ním spojené novonadobudnuté sebavedomie.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element