Fixný strojček

Zubné strojčeky pomáhajú pri korekcii nepravidelného postavenia zubov a skusov. Slúžia na úpravu a zlepšenie estetiky, funkcie a zdravia chrupu.

Túžite po úsmeve, ktorý vyžaruje sebavedomie? Nehľadajte ďalej! Na našej klinike Doktor Úsmev sa špecializujeme na poskytovanie vysokokvalitných kovových strojčekov, ktoré vám narovnajú zuby a dodajú krásny úsmev, ktorým sa budete môcť hrdo pochváliť.

Prečo si vybrať fixný strojček?

Náš fixný strojček je dokonalým riešením na korekciu nesprávne usporiadaných zubov, vyplnenie medzier a dosiahnutie rovnejšieho úsmevu. Vďaka našej najmodernejšej technológii a skúseným ortodontistom si môžete byť istí, že ste v schopných rukách.

Odhaľte svoj dokonalý úsmev

Predstavte si seba so žiarivým úsmevom, ktorý otočí hlavu všade, kam prídete. S našim fixným strojčekom sa tento sen môže stať skutočnosťou. Rozlúčte sa s krivými zubami a privítajte dokonale vyrovnaný a symetrický úsmev, ktorý zanechá trvalý dojem.

Keramické strojčeky

Keramické strojčeky sú vyrobené z čírych materiálov alebo materiálov vo farbe zubov, ktoré splývajú s vašimi prirodzenými zubami a pôsobia diskrétnejšie. Sú obľúbenou voľbou medzi osobami, ktoré hľadajú menej nápadnú ortodontickú možnosť.

Kovové strojčeky

Kovové strojčeky pozostávajú z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá poskytuje odolnosť a účinnosť pri korekcii nesprávneho nastavenia zubov. Kovové strojčeky sú zvyčajne cenovo výhodnejšie v porovnaní s keramickými rovnátkami.

Výhody zubných strojčekov

Zubný strojček nielen že zlepší váš vzhľad, ale ponúka aj mnohé výhody pre zdravie vašej ústnej dutiny

  1. Zvýšené sebavedomie: Rovnejší úsmev môže zvýšiť vaše sebavedomie, vďaka čomu sa budete cítiť pohodlnejšie v spoločenskom a profesionálnom prostredí.
  2. Väčšie zdravie zubov: Rovné zuby sa ľahšie čistia a udržiavajú, čím sa znižuje riziko vzniku zubného kazu, ochorenia ďasien a iných zdravotných problémov ústnej dutiny.
  3. Lepšie zarovnanie skusu: Strojčeky môžu korigovať problémy so skusom, napríklad predkus alebo podkus, čím sa zlepší celková funkcia zubov a predíde sa možným bolestiam čeľuste.

Na zubnej klinike Doktor Úsmev Bratislava náš tím chápe, že každý pacient je jedinečný. Poskytujeme individuálne plány liečby prispôsobené vašim špecifickým potrebám a cieľom. Od chvíle, keď vstúpite na našu kliniku, budete sa cítiť vítaní našim priateľským a kompetentným personálom, ktorý vás prevedie každým krokom vašej cesty za rovnými zubami.

Objednajte si konzultáciu už dnes.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element