Zubná protetika

Zubná protetika dokáže plnohodnotne nahradiť chýbajúci zub, prípadne všetky zuby.

Protetika je špecializovaný odbor zubného lekárstva zameraný na obnovu a náhradu chýbajúcich zubov, ako aj na rehabilitáciu poškodených alebo narušených ústnych štruktúr. Naši protetici sú vysokokvalifikovaní odborníci s pokročilými znalosťami v oblasti zubnej protetiky, estetickej stomatológie a rehabilitácie ústnej dutiny.

Vďaka moderným zubným protetickým technológiám dokážeme úplne nahradiť chýbajúce zuby, dokonca aj celé zubné rady. Sú známe rôzne druhy zubných protéz, ako sú korunky, mostíky alebo snímateľné zubné náhrady, ktoré nielenže zlepšujú funkčnosť zubov, ale aj estetiku úsmevu. Pokiaľ si myslíte, že by vám mohla zubná protetika pomôcť, odporúčame vám konzultovať s vašim zubárom, ktorý vám pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie pre vašu situáciu.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element