Zubné implantáty

Dokonalá dlhodobá a bezbolestná zubná náhrada plniaca všetky funkcie pôvodného zuba

Už vás nebaví skrývať chýbajúce zuby alebo nepohodlné zubné náhrady? Nehľadajte ďalej, pretože naši špecialisti na zubné implantáty sú tu, aby vám pomohli získať späť sebavedomie a obnoviť váš prirodzený, krásny úsmev.

Rozlúčte sa s medzerami vo vašom úsmeve!

Hanbíte sa za chýbajúce zuby? Zubné implantáty sú pre vás ideálnym riešením. Náš tím kvalifikovaných a skúsených zubných lekárov sa špecializuje na poskytovanie vysokokvalitných zubných implantátov, ktoré vyzerajú, pôsobia a fungujú rovnako ako vaše prirodzené zuby. Rozlúčte sa s nepríjemnosťami a nepohodlím spôsobenými chýbajúcimi zubami a pozdravte žiarivý, kompletný úsmev.

Prečo si vybrať zubné implantáty?

Na rozdiel od tradičných zubných náhrad alebo mostíkov ponúkajú zubné implantáty trvalé a odolné riešenie chýbajúcich zubov. Sú navrhnuté tak, aby splynuli s vašou čeľustnou kosťou a poskytli pevný základ pre náhradné zuby. To znamená, že si môžete slobodne vychutnávať svoje obľúbené jedlá, hovoriť s istotou a usmievať sa bez akýchkoľvek obáv.

So zubnými implantátmi môžete

- Získať späť svoje sebavedomie: Obnoviť svoj úsmev a cítiť sa skvele.
- Zlepšiť si zdravie ústnej dutiny: Zubné implantáty pomáhajú zachovať integritu čeľustnej kosti a zabraňujú ďalšiemu úbytku kosti.
- Tešiť sa z dlhodobých výsledkov: Zubné implantáty sú navrhnuté tak, aby pri správnej starostlivosti vydržali celý život.

Zažite úsmev svojich snov!

Na zubnej klinike Doktor Úsmev chápeme, že každý pacient je jedinečný, a zaväzujeme sa poskytovať individuálnu starostlivosť prispôsobenú vašim špecifickým potrebám. Naši špecialisti na zubné implantáty starostlivo zhodnotia zdravie vašej ústnej dutiny, prediskutujú vaše ciele a vypracujú individuálny plán liečby, aby zabezpečili najlepší možný výsledok.

Vďaka našej najmodernejšej technológii a pokročilým technikám vám zaručujeme:

- Presné umiestnenie implantátov: Naši špecialisti používajú pokročilú zobrazovaciu technológiu na zabezpečenie presného umiestnenia implantátov pre optimálne výsledky.
- Komfortné postupy: Aby bol zákrok na zubných implantátoch čo najmenej bolestivý a bez obáv, uprednostňujeme vaše pohodlie a ponúkame aj možnosť celkovej anestézy.
- Prirodzene vyzerajúce výsledky: Naši skúsení zubní lekári používajú vysokokvalitné materiály a pokročilú protetiku na vytvorenie náhradných zubov, ktoré dokonale splynú s vašimi prirodzenými zubami.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element