Zubná chirurgia

Špecializovaná oblasť zameraná na liečbu ochorení a úrazov ústnej, čeľustnej a tvárovej oblasti

Z hľadiska lekára-chirurga predstavuje stomatochirurgia kombináciu vedy, remesla a umenia. Pre pacienta je však stomatochirurgia často spojená s nepríjemnými spomienkami, ako sú bezsenné noci, návštevy lekára v rámci jeho nočnej služby a strach z bolesti. U nás v klinike Doktor Úsmev si to uvedomujeme a preto všetky zákroky berieme veľmi vážne a robíme všetko pre to, aby ste sa vy cítili čo najlepšie a najpohodlnejšie.

Čo je to stomatochirurgia?

Stomatochirurgia je invazívna disciplína, čo znamená, že pred jej využitím sa vždy pokúšame uplatniť všetky konzervatívne metódy liečby.

Ako prebieha stomatochirurgický zákrok v našej klinike?

Väčšinu stomatochirurgických zákrokov v našej zubnej klinike Doktor Úsmev Bratislava vykonávame ambulantne v lokálnej anestézii, pri ktorej sú dočasne blokované nervové vlákna prenášajúce bolesť. Pacient tak vníma znecitlivenú oblasť ako necitlivú a "zmrazenú". Ponúkame ale aj možnosť celkovej anestézy, v prípade že o to požiadate.

Snažíme sa čo najviac eliminovať bolesť a chceme, aby pacient celé ošetrenie znášal čo najlepšie.

Okrem extrakcií zubov vieme prípade potreby vykonať aj chirurgické výkony ako frenulektomia, augmentácia, cystektómia a iné.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element