Prevencia

Služby zamerané na predchádzanie vzniku ochorení a problémov súvisiacich s ústnou dutinou a zubmi.

U nás v zubnej klinke Doktor Úsmev je hlavným cieľom je udržať zdravý chrup a ústnej dutiny v čo najlepšom stave. Preto je dôležité venovať dostatočnú pozornosť preventívnym opatreniam a pravidelne navštevovať zubného lekára v rámci preventívnych prehliadok a dentálnych hygien.

Prečo je prevencia dôležitá?

Prevencia zubných ochorení je veľmi dôležitá, pretože práve zanedbaná ústna hygiena a nedostatočná starostlivosť o zuby môže viesť k rôznym zdravotným problémom, ako sú zubné kazy, parodontitída, zápaly ústnej dutiny či zubného nervu.

Prevencia zahŕňa nielen pravidelné návštevy zubára, ale aj správne návyky v domácej hygiene, ako je pravidelné čistenie zubov, používanie zubnej nite a medzizubných kefiek, vyberanie vhodnej zubnej kefky a pasty či vyhýbanie sa nadmernému konzumovaniu sladkostí.

Dbáme na vzdelávanie

Edukácia v oblasti prevencie je kľúčová pre udržanie zdravého chrupu a ústnej dutiny. Vždy informujeme našich pacientov o správnych technikách čistenia zubov, výbere vhodných ústnych pomôcok, ako aj o možných rizikách, ktoré môžu vzniknúť pri zanedbaní ústnej hygieny.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element