Digital Smile Design

Koncept Digital Smile Design je možnosť, ako si pomocou modernej technológie viete jednoducho a šetrne vyskúšať váš nový úsmev.

Rozumieme, že estetické úpravy zubov nie sú lacnou záležitosťou. S technológiou Digital Smile Design Vám vieme vymodelovať náhľad Vašich nových zubov, aby ste mali istotu, že po zákrokoch budete so svojím chrupom spokojný a sebavedomý.

S technológiou Digital Smile Design ideme nad rámec tradičnej stomatológie. Pomocou najmodernejšieho softvéru a zobrazovacej technológie vytvoríme komplexný digitálny plán vášho budúceho úsmevu. Tento interaktívny proces vám umožňuje aktívne sa podieľať na navrhovaní vášho ideálneho úsmevu, čím sa zabezpečí, že konečný výsledok prekoná vaše očakávania.

Náš špecializovaný tím zubných lekárov vás prevedie každým krokom procesu, pričom zohľadní vaše jedinečné črty tváre, osobnosť a individuálne preferencie. Chápeme, že váš úsmev je rovnako jedinečný ako vy, a naším cieľom je vytvoriť úsmev, ktorý doplní vašu osobnosť a zlepší váš celkový vzhľad.

Ako vizualizáciu úsmevu funguje?

  1. Zhotovíme sériu špeciálnych fotografií a videoklipov vašej tváre a zubov a taktiež odtlačky vašich čeľustí.
  2. V špeciálnom počítačovom programe pripravíme vizualizáciu nového chrupu, ktorú náš zubný technik prevedie pomocou vosku do reálnej podoby na modeli vašich zubov.
  3. Vosk (tzv. wax-up) potom prenesieme z modelu pomocou špeciálnej silikónovej hmoty do vašich úst a vytvoríme na vašich zuboch živicový model nových zubov. S týmto modelom (odborne zvaným mock-up) zhotovíme ďalšiu sériu fotografií a videoklipov.
  4. Všetky fotografie a videá vám odovzdáme aj s podrobným popisom úprav, ktoré budú  na vašich zuboch vykonané. Vy si ich v pokoji môžete prezrieť aj s vašimi blízkymi a uistiť sa, že s novým úsmevom vám to naozaj pristane.

Ako dlho trvá Digital Smile Design?

Na vyhotovenie vizualizácie Vášho úsmevu, potrebujeme od Vás navštíviť kliniku dva krát po dobu 30 minút.

zamestnanci doktor usmev
Splátky s úsmevom

Nestresujte a smejte sa už dnes

Záleží vám na vašom úsmeve? Aj nám! Práve preto si u nás výslednú sumu môžete rozdeliť na splátky. Vyskúšajte náš splátkový kalendár, ktorý uľaví vašej peňaženke.

Zistiť viac
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element