Bielenie zubov

Dosiahnite žiarivo biely úsmev počas jedného sedenia. Odstránime povrchové škvrny a zlepšíme farby zubnej skloviny.

Dosiahnite žiarivo biely úsmev. Odstránime povrchové škvrny a zlepšíme farby zubnej skloviny. Našim klientom ponúkame domáce bielenie zubov - PURE WHITENING, vďaka ktorému sa dosahujú tie najvýraznejšie a najdlhodobejšie výsledky.

Ak túžite po žiarivejšom chrupe, možno zvažujete bielenie zubov. V zubnej klinike Doktor Úsmev Bratislava využívame metódy, ktoré sa líšia technológiou aj cenou.

Zuby musia byť najprv zdravé

Spoločnou podmienkou na bielenie zubov je zdravý chrup bez kazov a zápalu ďasien. To, či sú vaše zuby spôsobilé na bielenie, zhodnotí dentálna hygienička, ktorá zároveň navrhne aj najvhodnejší postup s ohľadom na stav zubov a vaše preferencie.

Náš bieliaci systém v žiadnom prípade nepoškodzuje sklovinu zubov, jediný nežiaduci účinok, ktorý môže nastať je prechodná citlivosť zubov, ktorá však čoskoro (väčšinou už po jednom dni) odznieva.

FAQs

Často kladené otázky

Prečítajte si otázky, ktoré nám najčastejšie kladú naši pacienti.

Koľko stojí bielenie zubov?

Bielenie PUREWHITENING stojí
- 370 €
pre registrovaných pacientov
- 400 € pre neregistrovaných.
Kontaktujte nás

Napíšte nám a obdržte termín už dnes

Vyplňte tento formulár a my sa Vám obratom ozveme s najbližším voľným termínom. Našim pacientom garantujeme termín do 3 pracovných dní.

decorative element
Ďakujeme!
Vaša registrácia bola úspešne odoslaná a my sa Vám čoskoro ozveme s potvrdením termínu Vašej návštevy.

Ak máte nejaké otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vás!
Ospravedlňujeme sa, ale došlo k chybe pri spracovaní Vašej registrácie. Prosím, skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte priamo, aby sme Vám mohli pomôcť s Vašou registráciou. Ďakujeme Vám za pochopenie.
shape elementshape element